Par mums

10 Apr 2016 by

Interesanti fakti:

  • Dino ARENA atklāta 2012. gadā T/c Spice Home veikala „Dino Zoo” telpās. Tā ir 350 kv/m plaša zāle ar neslīdīgu un amortizējošu grīdas klājumu, kas mazina slodzi suņu locītavām, un spoguļsienu labākiem treniņiem.
  • Dino ARENA piedāvā kucēnu socializācijas, suņu paklausības, SMART DOG un hendlinga nodarbības. Nodarbības notiek grupās vai individuāli, tās vada četri profesionāli instruktori latviešu un krievu valodā. Ik mēnesi šīs apmācības apmeklē aptuveni 70 suņu un to saimnieku.
  •  Dino ARENU var iznomāt dažādiem pasākumiem. Gadā šeit notiek ap 50 pasākumu – suņu izstādes, izglītojoši semināri, hendlinga semināri, konkursi, konsultācijas. Trīs reizes gadā suņu skola Dino ARENA organizē skaistuma konkursu „Skaistākais suns” un paklausības sacensības „Paklausības rallijs”.

Daudziem suņu saimniekiem Dino ARENA jau ir labi zināma “teritorija”, bet kā to raksturot nezinātājiem?  

Dino ARENA ir unikāla vieta Latvijā ar lieliskām iespējām un ērtībām suņu saimniekiem. Liela, gaiša un silta zāle, blakus ir zooveikals, kur var iegādāties visu nepieciešamo treniņiem, kā arī pieejama bezmaksas autostāvvieta, virtuve un citas ērtības. Dino ARENĀ strādā īstu profesionāļu komanda, kas palīdzēs apmācīt suni paklausībai, attīstīt fiziskās un garīgās spējas, risināt suņa uzvedības problēmas, veicināt abpusēju cieņu un sapratni, kā arī sagatavos jūs abus zvaigžņu stundai suņu izstādē.

Kādus suņus Dino ARENA iespējams apmācīt?

Visus suņus – gan šķirnes, gan bezšķirnes, un bez vecuma ierobežojumiem. Ir ļoti svarīgi sākt suņa apmācību agrīnā vecumā. Taču labus rezultātus var panākt, arī strādājot ar pieaugušu suni – pat tādu, kuram jau ir daudz sliktu ieradumu. Bieži vien saimnieki tik ļoti mīl savus suņus, ka ļauj viņiem darīt visu. Nereti neaudzināti suņi sagādā problēmas ne tikai mājās (grauž mēbeles, nokārtojas uz paklāja, rej), bet arī uz ielas, radot diskomfortu kaimiņiem, provocējot citus suņus kautiņiem u.c.

Kāpēc ikviena suņa apmācība ir svarīga?

Dabā suns ir bara dzīvnieks. Bari dzīvo pēc hierarhijas likumiem: vieni dominē, citi pakļaujas. Mākslīgi veidotā barā „cilvēks un suns” viss notiek pēc tāda paša principa, un augstāko hierarhijas pakāpi ieņem cilvēks… vai suns. Apmācot suni, jūs parādat viņam, kurš no jums ir galvenais. Tādejādi būs vieglāk risināt suņa uzvedības problēmas, veicināt abpusēju cieņu un sapratni. Savukārt sunim būs vieglāk dzīvot starp mums, cilvēkiem.

Kas veido Dino ARENA “zvaigžņu komandu”?

Visi četri Dino ARENA instruktori ir augsti kvalificēti treneri.

Ivars Lielpēteris – Latvijas Kinoloģiskās federācijas instruktors. Vada suņu paklausības nodarbības, pastāvīgi pilnveidojot savas zināšanas un metodes.

Svetlana Mirošņikova – kinoloģe ar 20 gadu pieredzi. Pasniedz suņu paklausības un kucēnu socializācijas nodarbības grupās un individuāli.

Jūlija Siņicina (Bogomolova) – vada SMART DOG nodarbības un kucēnu socializācijas grupas. SMART DOG ideja ir radīt saimniekam un viņa sunim tādu nodarbību, kur viņi abi ir draugi un partneri.

Jeļizaveta Borodajenko – profesionāla hendlere ar vairāk nekā 10 gadu stāžu, Latvijas Kinoloģiskās federācijas kinoloģe. Apmāca suņu īpašniekus un sagatavo suņus izstādēm. Viņas audzēkņi ieņem augstas vietas izstādēs un iegūst čempionu titulus.

Vita Savostina – profesionāla hendlere ar vairāku gadu pieredzi. Izstāda Latvijas un citu valstu suņus. Audzēkņi ir čempionu titulu ieguvēji. Arēnā apmāca saimniekus, kā izstādīt savu suni.

Vai Dino ARENA notiek pasākumi arī citu sugu mājas mīluļiem? 

Jā, notiek arī sesku izstādes, tajās apskatāmi mājas seski gan klasiskajās standarta krāsās, gan arī garspalvainie un eksotiskā krāsojuma seski. Paralēli notiek sesku sacensības. Šajos pasākumos ir lieliska iespēja saņemt profesionālu konsultāciju no audzētavām un sesku īpašniekiem. Šogad plānojam turpināt sadarbību ar sesku un, protams, suņu klubiem, kuri rīko izstādes Dino ARENA.

Kādi projekti vēl ir padomā? 

Tradicionāli rīkosim konkursu kā „Skaistākais suns” un sacensības „Paklausības rallijs”. Plānoti pasākumi, veltīti noteiktai suņu un kaķu šķirnei, kā arī izglītojoši semināri suņu īpašniekiem, piemēram, seminārs par vienu no pozitīvajiem apmācības veidiem – klikerapmācību. Nedēļas nogalēs būs arī dažādi bezmaksas pasākumi: izstādes, semināri, konkursi, sacensības.

Vai Dino ARENA ir piemērota ģimenes apmeklējumiem? 

Noteikti. Ir ļoti patīkami, ka Dino ARENU apmeklē ģimenes ar bērniem. Tā ir iespēja tuvināt bērnus dzīvnieku pasaulei, parādīt tās dažādību un iemācīt mīlestību pret dzīvniekiem.

Kādas emocijas Dino ARENA parasti izraisa apmeklētājos? 

Tā ir patīkamā atmosfēra, ko nodrošina lielā, siltā zāle un draudzīgais kolektīvs, kā arī azarts, kad, redzot rezultātu, gribas turpināt apmācību un pilnveidoties! Strādājot secīgi, ar vēlmi, pacietību un mīlestību, var sasniegt izcilus rezultātus! Un suns būs jums uzticīgs un paklausīgs draugs.

 

Saistītie raksti

Tagi

Dalies ar šo!